Oro taksi

Užsakomieji skrydžiai
Oro taksi
VIP
Grupėms
Aviaturizmas
Spec. aviacijos darbai
Greitoji oro pagalba
Krovininiai
Prekyba orlaiviais
Konsultacijos
Paslaugos aviakompanijoms
Orlaivių dalys
Aviacinis draudimas
Apie mus
Nuorodos
Karjera

Kontaktai

Orlaiviai
AtgalSkrydžio užsakymasDažniausiai užduodami klausimai

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

1. Kodėl užsakomasis skrydis?
2. Iš ko susideda užsakomojo skrydžio kaina?
3. Kaip greitai Klientas gauna informaciją apie skrydžio kainą?
4. Kokie yra užsakymo formalumai?
5. Kaip greitai galima suorganizuoti užsakomąjį skrydį?

1. Kodėl užsakomasis skrydis?

Sakykime, Jūs planuojate 30 asmenų kelionę į Europos miestą, su kuriuo iš Lietuvos nėra tiesioginio oro susisiekimo. Užsirezervuoti vietas reguliariame skrydyje tokiai žmonių grupei gali iškilti sunkumų. Kiekviena kelionių agentūra ar aviakompanija Jums pasiūlys skrydį su persėdimu į kitą reisą kažkuriame tranzitiniame Europos oro uoste. Čia Jums teks laukti jungiamojo skrydžio dar keletą valandų. Tačiau Jūs negalite nuskristi ten norimą dieną, nes skrydžiai į šį oro uostą vykdomi tik tris dienas per savaitę. Maža to, Jums teks dar keletą dienų laukti viešbutyje, kol ateis atgalinio skrydžio diena. O tai papildomos laiko sąnaudos ir nakvynės išlaidos.
Arba,
Jūs renkatės tiesioginį užsakomąjį skrydį, be tarpinių tūpimų. Išskridimo ar atvykimo laiką Jūs taip pat renkatės patys pagal planuojamą dienotvarkę. Jūs sutaupote kelionėj sugaištą laiką, sumažėja bagažo paklydimo tikimybė. Jūs renkatės verslo ar ekonominės klasės aptarnavimą. Maža to, vietos kaina būtų tokia pati ar net mažesnė.

2. Iš ko susideda užsakomojo skrydžio kaina?

Užsakomojo skrydžio kaina yra skaičiuojama atsižvelgiant į Kliento pageidavimus ir įvertinant planuojamas eksploatacines išlaidas:

– orlaivio su įgula nuoma visu maršrutu;
– oro uostų ir oro navigacijos rinkliavos;
– kuro sąnaudos;
– keleivių aptarnavimas, bagažo ir/arba krovinio tvarkymas;
– stovėjimo mokesčiai paskirties oro uoste (jei reikia);
– keleivių oro uostų mokesčiai, valgiai ir gėrimai;
– mūsų įmonės atstovo palyda visu maršrutu, operatyvių ir techninių klausimų (maršruto, tvarkaraščio, keleivių skaičiaus ar kitų neplanuotų pasikeitimų) tvarkymui.

Į skrydžio kainą gali būti įtrauktos šios papildomos paslaugos:

– viešbučių rezervavimas;
– transporto organizavimas (oro uostas- viešbutis- oro uostas);
– VIP išvykimo/ atvykimo salės nuoma Vilniaus oro uoste;
– "Ekstra" klasės aptarnavimas;
– krovinio paruošimas ir išsiuntimas.

3. Kaip greitai Klientas gauna informaciją apie skrydžio kainą?

Jūs galite užpildyti ir atsiųsti planuojamo skrydžio užsakymą arba tiesiog paskambinti. Informacija apie skrydį ir jo kainą bus pranešta tą pačią dieną, Jums patogiu būdu.

4. Kokie yra užsakymo formalumai?

Po užsakymo patvirtinimo yra pasirašoma skrydžio sutartis, kurioje fiksuojamos sutartos sąlygos ir šalių įsipareigojimai. Toliau- apmokėjimas. Kaip ir visame pasaulyje atsiskaitymas už skrydžius yra vykdomas prieš skrydį. Pateikus keleivių sąrašą visi užsakovo rūpesčiai baigiasi- lėktuvas ir įgula Jūsų lauks išvykimo oro uoste sutartą valandą. Keleivius pasitiks ir išlydės mūsų vadybininkas arba įgulos kapitonas.

5. Kaip greitai galima suorganizuoti užsakomąjį skrydį?

Tai priklauso nuo šalių, per kurias bus vykdomas planuojamas skrydis, oro uostų užimtumo ir skrydžio tipo. Jei orlaivis bazėje, atlikus aukščiau minėtus formalumus arba gavus apmokėjimo garantiją, oro taksi skrydį galima suorganizuoti per kelias valandas. Jei maršrutas sudėtingesnis, skrydžio aprūpinimą galima sutvarkyti ir per vieną darbo dieną po Kliento patvirtinimo.

Titulinis info@aeroservisas.lt English info@aeroservisas.lt Į viršų Dreams Factory Cessna Titulinis